B.O.FEjST    
  • 8. B.O.brrrFEjST

    25. februar 2017
  • 4. pomladanski B.O.FEjST

    1. maj 2017
  • 10. poletni B.O.FEjST

    24. junij 2017
  • 4. jesenski B.O.FEjST

    31. oktober 2017
Program
B.O.brrrFEjST
Pomladanski B.O.FEjST
Poletni B.O.FEjST
Jesenski B.O.FEjST

Kontakt

Turistično društvo Bohinj
Ribčev Laz 48
4265 Bohinjsko jezero

Telefon: 04 574 60 10
Faks: 04 572 33 30
E-pošta: info@bohinj-info.com

Festival Kanal

Kravji bal

Kravji bal

Apartmaji Hrvaška
5.000.000 destinacij na enem mestu!

Program

2. B.O.brrrFEjST (2011)

Petek, 4. 3. 2011

18:00

Otvoritev in predstava v dvorani Kulturnega doma Joža Ažmana v Bohinjski Bistrici: Maček muri v izvedbi Družinskega gledališča Kolenc

Pustna sobota v maskah, 5. marec 2011

Ura

ŠC Senožeta Srednja vas

09:45

Glavni oder

Otvoritev drugega zimskega festivala

09:55

Glavni oder

Vabilo k sodelovanju pri McWouvovih igrah

10:00

Smučišče

Državno prvenstvo v telemarku-sprint

 

Veseli šotor

Pustne delavnice: Ta pernati in ta kosmati

 

Veseli šotor

Poslikava obraza

 

Veseli šotor

Prijave za izbor najbolj zanimivih mask

10:30

Glavni oder

Nastop plesnega krožka O.Š. J.Mencingerja

10:45

Glavni oder

Predstavitev Biatlonsko tekaške sekcije SD Bohinj

11:00

Glavni oder

Nastop plesnega krožka O.Š.J.Mencingerja

11:05

Glavni oder

Prijave & predstavitev in izbor najbolj zanimivih mask

11:45

Smučišče

Državno prvenstvo v telemarku-veleslalom

12:30

Glavni oder

Predstava BICI-KLETA

13:15

Veseli šotor

Pacsportov družinski pohod s krpljami

13:30

Glavni oder

Državno prvenstvo v telemarku-podelitev priznanj

13:45

Glavni oder

Popoldanski izbor najbolj zanimivih mask

14:15

Glavni oder

Predstavitev TNP in delavnica:Le kje se skrivajo živali pozimi?

14:30

Smučišče

Fejstkin in Mcwouvov rekreativni veleslalom

15:15

Glavni oder

Plesni nastop Nomenjčkov

15:30

Drsališče

Naj drsalna maska

15:45

Glavni oder

Zaključek in vabilo na obisk nedelje

Skozi dan

Glavni oder

Nagradne igre Smučišča Vogel

Vesela nedelja, 6. marec 2011

Ura

ŠC Senožeta Srednja vas

10:00

Glavni oder

Otvoritev drugega dne festivala

 

Veseli šotor

Zanimive delavnice: Čarobne pihanke

10:10

Glavni oder

Predstavitev Alpske šole

10:30

Glavni oder

Prijave za Zlatorogove talente

11:00

Glavni oder

Predstava Mojca Pokrajculja v izvedbi Damjane Golavšek

11:40

Glavni oder

Plesni nastop O.Š..J.Mencingerja

11:45

Smučišče

Predstavitev Smučarsko skakalnega kluba Bohinj

12:12

Glavni oder

Plesni nastop O.Š.J.Mencingerja

12:15

Glavni oder

Predstavitev dela policije

12:30

Glavni oder

Predstava Zima, zima bela v izvedbi Melite Osojnik

13:15

Veseli šotor

Pacsportov družinski pohod s krpljami

13:30

Glavni oder

Prijave na Zlatorogove talente

13:45

Smučišče

Predstavitev in tekmovanje starodobnikov v org. Ta lesenih

14:30

Glavni oder

Predstavitev Kajak kanu kluba Bohinj

14:40

Veseli šotor

Predstvitev&delavnica TNP: Le kje se skrivajo živali

14:50

Glavni oder

Finalni nastop naj 5 Zlatorogovihtalentov

15:10

Glavni oder

Plesni nastop Nomenjčkov

15:15

Drsališče

Zabava na ledu

15:45

Glavni oder

Zaključek 2.B.O. BRRR FEjSTa

Skozi dan

Glavni oder

Nagradne igre Smučišča Vogel

Natisni natisni  |  Na vrh na vrh
Predstavitev Kje smo? Sodelujoči Pomagajo nam Dobrodelnost Obvestila za medije Poslovno sodelovanje Fotogalerije
B.O.brrrFEjST Pomladanski B.O.FEjST Poletni B.O.FEjST Jesenski B.O.FEjST