B.O.FEjST    
  • 8. B.O.brrrFEjST

    25. februar 2017
  • 4. pomladanski B.O.FEjST

    1. maj 2017
  • 10. poletni B.O.FEjST

    24. junij 2017
  • 4. jesenski B.O.FEjST

    31. oktober 2017
Program
B.O.brrrFEjST
Pomladanski B.O.FEjST
Poletni B.O.FEjST
Jesenski B.O.FEjST

Kontakt

Turistično društvo Bohinj
Ribčev Laz 48
4265 Bohinjsko jezero

Telefon: 04 574 60 10
Faks: 04 572 33 30
E-pošta: info@bohinj-info.com

Festival Kanal

Kravji bal

Kravji bal

Apartmaji Hrvaška
5.000.000 destinacij na enem mestu!

Program

3. poletni B.O.FEjST (2010)

Dob'r petek, 9. julij 2010

10:00 OTVORITEV 3. OTROŠKEGA FESTIVALA
10:10 TININ TATOO STUDIO SE ODPRE
10:15 ZBIRANJE PRIJAV ZA MRCININE DRUŽABNE IGRE: KMEČKE IGRE
10.15 ZDENKINE DELAVNICE, izdelava igrač iz lesa
11.00 PEPI IN NJEGOVO GNEZDO interaktivna doživljajska predstava
12:30 SLIKARSKA DELAVNICA, rišemo portret kravice Fejstke
13:00 DELAVNICA ZAVODA VISTA – izdelovanje likovnih del iz odpadnih materialov
14:00 MRCININE DRUŽABNE IGRE: POLFINALE KMEČKIH IGER
14:30 ZDENKINE DELAVNICE, izdelava vrečk iz plakatov
15:00 VOLKSBANKOV GOL – TEKMOVANJE V ROČNEM NOGOMETU
15:30 MRCININE DRUŽABNE IGRE: FINALE KMEČKIH IGER
16:00 CUMPER CAMPER interaktivna doživljajska predstava
17:00 MINUTE ZA ŽIVALI: predstavitev Ranča Mrcina in njegovih konjev
17:15 VENČEK OTROŠKIH PESMIC
17:30 SLOVO ZAVODA VISTA
17:33 STEN VILAR – ZEMLJA PLEŠE
18:30 DOBRODELNE MINUTKE Z NAŠIMI ŠPORTNIMI ASI – BIATLONSKA REPREZENTANCA SLOVENIJE
18:45 DOBRODELNA DRAŽBA
19:15 PREDSTAVITEV DELA POLICIJE
19:45 ZAKLJUČEK PRVEGA DNE FESTIVALA, VABILO NA PISANO SOBOTO

Pisana sobota, 10. julij 2010

10:00 OTVORITEV DRUGEGA DNE DOGAJANJA
10:05 ZBIRANJE PRIJAV EKIP – DVOJIC ZA TEKMOVANJE ZA NAJ GASILCA, ZA METANJE PODKEV IN VOLKSBANKOV GOL
10:10 TININ TATOO STUDIO SE ODPRE
10:15 ZDENKINE DELAVNICE: izdelovanje glasbil
10:20 NOMENJČKI SE PREDSTAVIJO, plesni nastop
10:30 GORENJSKI MUZEJ SE PREDSTAVI Z DELAVNICO »TKANJE PO STAREM«
11:15 DELAVNICA MALIZNANSTVENIK.SI, do 14. ure
12:00 MADAGASKAR V BESEDI IN GLASBI, glasbeni obisk Josepha Rakotorahalahyja
13:00 KVALIFIKACIJE TEKMOVANJA ZA NAJ GASILCA B.O.FEJST-a
13:15 PREDSTAVITEV KLUBA BOHINJSKIH JADRALCEV
14:00 - 16:00 MOŽNOST JADRANJA
13:30 MRCININE DRUŽABNE IGRE: POLFINALE TEKMOVANJA V METANJU PODKEV
14:00 NIČ NAS NE SME PRESENETITI, predstavitev delovanja PGD BOHINJSKA BISTRICA
14:45 FINALNO TEKMOVANJE ZA NAJBOLJ FEJST GASILCA 2010
15:00 VOLKSBANKOV GOL – TEKMOVANJE V ROČNEM NOGOMETU
15:20 MRCININE DRUŽABNE IGRE: FINALE TEKMOVANJA V METANJU PODKEV
15:40 FINALE ARKADNEGA PLESA, PODELITEV NAGRADE ZA NAJ PLESALCA 2010
15:45 ZDENKINE DELAVNICE: izdelava pisanih zapestnic
16:00 NINA MALEJ – ŽONGLERSKI NASTOP
16:10 MINUTE ZA ŽIVALI – PREDSTAVITEV LJUBLJENČKOV: kyare, kyrian, calypso, francke, pepce in štunfija
16:45 TEATER CIZAMO – PREDSTAVA SKORAJ NAJBOLJŠI CIRKUS
17:30 TEATER CIZAMO – CIRKUŠKE DELAVNICE
18:45 DOBRODELNA DRAŽBA ŠPORTNIKOVIH DARIL
18:55 URŠKINA URICA ZA REKREACIJO – PREDSTAVITEV NORDIJSKE HOJE
19:45 NINA MALEJ – OGNJENI NASTOP
20:00 ZAKLJUČEK DRUGEGA DNE IN VABILO NA BOHINJSKO NEDELJO

Bohinjska nedelja, 11. julij 2010

10:00 ZAČETEK NEDELJSKEGA DOGAJANJA
10:10 TININ TATOO STUDIO SE ODPRE
10:15 PREDSTAVITEV MRCININE STARE BOHINJSKE IGRE FR'N
10:20 ZDENKINE DELAVNICE: dežela kravice Fejstke
10:45 PREDSTAVITEV KAJAK KANU KLUBA BOHINJ, predstavitev na vodi do 12.00
11:00 OTROŠKA FOLKLORNA SKUPINA KD BOHINJ
11:30 VAŠKI PAGLAVCI: KAKO SE PR' NAS MASVO DEVA?
12:00 NASTOP ZVEZD SLOVENIJA IMA TALENT: MATIJA & MATIJA

12:30

MRCININE DRUŽABNE IGRE: POLFINALE 2.SVETOVNEGA PRVENTSVA V FRN'U
12:45 PREDSTAVITEV DELA GORSKE REŠEVALNE SLUŽBE
13:30 VENČEK DOMAČIH
14:00 KMEČKE IGRE Z ANDREJEM
14:30 VOLKSBANKOV GOL – TEKMOVANJE V ROČNEM NOGOMETU
15:00 MRCININE DRUŽABNE IGRE: FINALE 2. SVETOVNEGA PRVENSTVA V FR'N-u
15:30 SRENJSKE PREDICE
16:00 OTROŠKA KUD TRIGLAV
16:10 JAKA TALER
16:15 OTROŠKA KUD TRIGLAV
16:20 ZDENKINE DELAVNICE, Fejstkina lekarna
17:00 MINUTE ZA ŽIVALI: AMADEA S PSIČKO BORO, nastop in predstavitev
18:30 DOBRODELNE MINUTKE Z NAŠIMI ŠPORTNIMI ASI – SKAKALNA REPREZENTANCA SLOVENIJE
18:55 URŠKINA URICA ZA REKREACIJO STARŠEV – PREDSTAVITEV NORDIJSKE HOJE
19:05 VAŠKI PAGLAVCI – ŠPARANJE
19:15 HARMONIKARSKA ZVEZDA ŽIGA GRM
19:30 CITRARSKI NASTOP TJAŠE REPINC
19:45 ZAKLJUČEK 3. BOHINJSKEGA OTROŠKEGA FESTIVALA
Natisni natisni  |  Na vrh na vrh
Predstavitev Kje smo? Sodelujoči Pomagajo nam Dobrodelnost Obvestila za medije Poslovno sodelovanje Fotogalerije
B.O.brrrFEjST Pomladanski B.O.FEjST Poletni B.O.FEjST Jesenski B.O.FEjST